Marvel’s Avengers hafta sonu boyunca ücretsiz oynanabilecek

Marvel’s Avengers, hafta sonu boyunca ücretsiz oynanabilecek. Crystal Dynamics’in süper kahraman oyununu hala oynamadıysanız, 1 Ağustos tarihine kadar PS4, PS5, PC ve Stadia platformlarında deneyebilirsiniz.

Marvel’s Avengers, ücretsiz hafta sonu boyunca şimdiye kadar yayınlanan tüm içerikleri sunuyor. Deneme sürümünde, ana oyunun tek oyunculu Reassemble görevlerini, oynanabilir kahraman Kate Bishop ile Operation: AIM’i ve Hawkeye Clint Barton (Hawkeye) ile Operation: Future Imperfect açık olacak. Ayrıca aynı kahramanlarla grup olabileceğiniz yeni özelliğini de deneyebileceksiniz.

Marvel’s Avengers deneme sürümüne yeni güncelleme de dahil edildi

Marvel's Avengers

Oyuna daha önce gelen genişlemelerin yanı sıra 27 Temmuz’da yayınlanan v1.8.2 güncellemesiyle gelen Family Reunion Omega Level Threat, çok oyunculu olarak yenilenen Mega Hives ve Beating the Odds Scientist Supreme Sector gibi yeni içerikleri de deneyebileceksiniz. Ayrıca ücretsiz hafta sonu boyunca 4 kat fazla XP kazanma şansı yakalayacaksınız.

Marvel’s Avengers’ın ücretsiz hafta sonu kampanyasına katılıp oyunu satın almaya karar verirseniz, deneme sürümündeki tüm ilerlemeniz aynı platform üzerinde olmak şartıyla kalıcı olarak aktarılacak. Böylece maceraya kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Oyunun bir sonraki büyük güncellemesi War for Wakanda, 14 Ağustos’ta gelecek ve Black Panther’i süper kahraman kadrosuna ekleyecek.

Marvel’s Avengers deneme sürümü sadece Xbox konsollarına gelmedi. Square Enix, Xbox oyuncularına ilerleyen aylarda ayrı bir ücretsiz hafta sonu yapılacağını belirtti. Yayıncı, Xbox One ve Xbox Series X/S kullanıcılarının oyunu denemesi için doğru zamanı bulmaya çalıştığını öne sürdü.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.