Marvel’s Guardians of the Galaxy – Lady Hellbender fragmanı

Marvel’s Guardians of the Galaxy, Star-Lord olarak bilinen Peter Quill’in liderliğinde ekibin diğer üyelerinin maceralarını konu alacak. Oyunun son fragmanında kahramanlarınız kendilerini Hellraisers lideri ve Seknarf Nine kraliçesi Lady Hellbender olarak bilinen zorlu bir düşmanla karşı karşıya buluyor.

Lady Hellbender, koleksiyonuna canavar ekleme konusunda uzman bir savaşçı. Oyunun hikayesi oyuncunun kararlarına göre şekillendiğinden karşılaştıklarında bir seçim yapacaklar. Hellbender’ı dolandırmak için nadir bir canavarı olarak Groot’u mu yoksa Rocket’i mi satacaklar göreceğiz. Fragmanda, Lady Hellbender Drax’a bilendiğinde müzakereler beklenmedik bir hal alıyor. Lady Hellbender ve Guardians ekibi arasındaki aşk/nefret ilişkisini tetikleyen anlarda oyuncu kararları öne çıkacak.

Fragmandan görüntülerin döndüğü başka bir videoda, Eidos-Montréal’in Sinematik ve Animasyon Direktörü Darryl Purdy, sahne arkası yorumlara yer verdi ve Lady Hellbender’ı oyuna dahil ederken aldıkları kararlardan bazılarını şöyle açıkladı: “Lady Hellbender, Marvel’ın son çizgi romanlarında hayranların favorisi olan bir karakter ve onun Guardians evrenimizdeki yerinin hayranların görmeyi beklediği karmaşık kişiliği, derinliği ve doğasını yansıtmasını sağlamaya kararlıydık. Bu, oyunumuzun her yönüne işlenen mizahla, bize hikayeyle beklentileri tersine çevirme ve onunla Destroyer (Drax) arasında beklenmedik bir dinamik oluşturma fırsatı verdi.”

Marvel’s Guardians of the Galaxy- Lady Hellbender

Lady Hellbender, tarz olarak sanki Resident Evil Village’ın öne çıkan Lady Dimitrescu karakterini andırıyor. Uzun boyu, tehlikeli ama güzel doğasıyla benzer bir etki yaratılmaya çalışmış olabilirler. Lady Hellbender’ın Marvel’s Guardians of the Galaxy oyuncuları için ilgi çekici noktalardan biri olarak öne çıktığını görebiliriz. Capcom, Lady Dimitrescu’ya duyulan ilgiden dolayı ona odaklanan bir DLC bile yapabilir.

Marvel’s Guardians of the Galaxy, güçlü bir hikayeye odaklanmayı amaçlayan tek oyunculu bir aksiyon macera oyunu. Başlangıçta çok oyunculu bir moda sahipken, erken geliştirme aşamasında kaldırıldığı ortaya çıkmıştı. Oyun, 26 Ekim‘de PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC için piyasaya sürülecek.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.