Marvel’s Midnight Suns: Sabretooth boss savaşının oynanış videosu yayınlandı

Marvel’s Midnight Suns, Marvel evrenine sıra tabanlı taktiksel savaş getirmeyi hedefliyor. Wolverine ve düşmanı Sabretooth‘u karşı karşıya getiren yeni bir oynanış demosu yayınlandı. Görüntülere bakılırsa, oyun sıra tabanlı olmasına rağmen kapsamlı bir savaş deneyimi sunacak.

Sabretooth, demoda bir boss karşılaşmasıyla karşımıza çıkıyor. Wolverine ve oyuncu tarafından oluşturulan Hunter, onunla savaşmak için bir araya geliyor. Sabretooth, sadece birkaç darbede ölen diğer zayıf düşmanların aksine, çok daha yüksek HP miktarı ve sersemletmelere karşı direnci sayesinde daha zorlu bir rakip olacağını gösteriyor.

Marvel’s Midnight Suns oynanış videosu:

Wolverine, birden fazla düşmana karşı saldırılar yapabilirken, aynı zamanda çevredeki nesneleri de hasar vermek için kullanabiliyor. Nesneleri düşmanların üstüne fırlattığı, elektrik direğini üzerlerine devirdiği ve tahta paletlerin üstünden atlayarak Sabretooth’a saldırdığı sahneler var. Ayrıca Wolverine’in bazı saldırıları ona can çalma vererek savaşta süreklilik elde etmesini sağlıyor.

Firaxis, Sabretooth karşılaşmasının ardından Marvel’s Midnight Suns kahramanlarının savaş dışında ne yapacaklarına dair yeni ayrıntılar sundu. Geliştirici, kahramanların üssü olan Abbey‘i öne çıkaran görüntülerde, oyuncuların Hunter karakteri için farklı gündelik kıyafetler arasından seçim yapabileceklerini ve yaşam alanlarını özelleştirebileceklerini belirtiyor. Abbey’in tüm arazisi keşfedilmeye hazır ve cehennem köpeği Charlie‘yi de sevebiliyorsunuz.

Abbey, oyuncu karakteri Hunter’ın çeşitli Marvel kahramanlarıyla etkileşim kurabileceği bir yer ve en az savaşlar kadar önemli. Diğer karakterlerle yapılan konuşmalar, genellikle Hunter’ın aydınlık/karanlık dengesi üzerinde etkisi olan diyalog seçimleri içerecek. Oyuncular, diğer kahramanlarla ortak salonda film izlemek gibi etkinlikler yapabilecek.

Marvel’s Midnight Suns, kart tabanlı bir savaş sistemine sahip olsa da, oyunun mikro ödeme sistemi sadece kozmetiklere odaklanacak. Oyun, Mart 2022‘de PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch ve PC’ye gelecek.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.