Mass Effect Legendary Edition, EA Play kütüphanesine dahil oluyor

Mass Effect Legendary Edition, 6 Ocak (yarın) itibarıyla EA Play hizmetine dahil olacak. Bilim kurgu üçlemesi hem PS4 hem de geriye dönük uyumluluk sayesinde PS5’te oynanabiliyor. Abonelerin ay boyunca talep edebilecekleri bazı yeni ödüller de olacak.

Legendary Edition koleksiyonu, Mass Effect, Mass Effect 2 ve Mass Effect 3’ün tüm tek oyunculu içeriklerini ve 40’ın üstünde DLC’yi bir araya getiriyor. Sadece Mass Effect’in Pinnacle Station DLC’si kaynak kodu bozuk olduğu için pakete dahil değil. Üçleme ayrıca varsayılan son olarak Extended Cut sonunu içeriyor.

Üç oyun da HDR desteği ve 4K Ultra HD çözünürlük için optimize edilmiş grafiklerle güncellendi. Ayrıca serinin ilk oyunu Mass Effect, diğer iki oyunla daha uyumlu olması için oynanış tarafında da geliştirmeler aldı. Commander Shepard’ın efsanesi modern donanımlar için geri döndü.

EA Play abonelerini yeni ödüller bekliyor

EA Play hizmetine yeni oyunun yanı sıra 1 Ocak’tan itibaren alınabilecek yeni ödüller de eklendi. “FUT Hero Tim Cahill Tifo Seti” FIFA 22 için mevcut. Battlefield 2042 oyuncuları, “Cap’em Silah Süsü”nü talep edebilir. Listede NHL 22 için “Chel Heritage Seti” var. Bunların tümü 31 Ocak‘ta ödüller bölümünden kaldırılacak.

Tüm bunların yanı sıra FIFA 22 oyuncuları, 3 Şubat’a kadar “WWWesh Studio Apparel ve Volta Coins” talep edebilir. Son olarak Madden NFL 22 oyuncularının Ultimate Team için “Zero Chill Pack”i 12 Ocak’tan önce alması gerekecek. Ödüllerin yer aldığı sayfaya buradan erişebilirsiniz.

Gelen son raporlara göre Mass Effect’in bir sonraki oyunu Unreal Engine 5 üzerinde geliştiriliyor. BioWare, oyunun varlığını doğrulasa da, konsept görseli paylaşmaktan öteye geçmedi. Öte yandan Amazon ve EA’in bir Mass Effect dizisi için anlaşmaya yakın olduğu bildiriliyor. Ancak henüz sonuçlandığına dair herhangi bir doğrulama gelmedi.

EA Play, abone olanların çeşitli EA oyunlarına erişebildiği bir abonelik hizmeti. Üye olan PlayStation oyuncularına sunulan oyunların tam listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.