Mortal Kombat 1 DLC karakterleri Amazon’da sızdırıldı

Mortal Kombat 1 önceki oyunlarda olduğu gibi DLC aracılığıyla dövüşçüler alacak. Oyuna gelecek Kombat Pack karakterleri ortaya çıktı.

Amazon İtalya‘ya göre Mortal Kombat 1 Premium Edition ve Kollector’s Edition, Kombat Pack DLC’si aracılığıyla altı yeni oynanabilir karaktere erken erişim sunacak.

Seriyi yeniden başlatan oyunun DLC dövüşçüleri, Quan Chi, Omni Man, Ermac, Takeda, Peacemaker ve Homelander olacak.

Geliştirici NetherRealm oyunu resmi olarak duyurmadan önce Peacemaker ve Homelander’ın DLC ile oyuna ekleneceği iddia edilmişti.

Mortal Kombat 1

Mortal Kombat 1, PS5, Xbox Series X/S, PC ve Nintendo Switch için 19 Eylül 2023’te çıkacak. Resmi duyuru fragmana, sürümlere ve fiyat bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Yayıncı WB Games, Ateş Tanrısı Liu Kang tarafından yaratılan ve seriden ikonik karakterlerin yeniden tasarlanmış versiyonlarını içeren yeniden doğmuş bir Mortal Kombat evreni vadediyor.

Oyunun ilk olarak önümüzdeki hafta gerçekleşecek PlayStation Showcase etkinliğinde tanıtılacağı konuşuluyordu. Ancak duyuru beklenenden erken geldi. Gösteride tekrar sahne alıp almayacağı henüz bilinmiyor.

Dövüş oyunlarında rekabet kızışıyor. Önümüzdeki yıla kadar Mortal Kombat 1’in yanı sıra Street Fighter 6 ve Tekken 8 de oyuncularla buluşacak.

Yeni Mortal Kombat oyununa dair daha fazlasını öğrendiğimizde sizlerle paylaşacağız. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.