PlayStation Plus Ekim ayı ücretsiz oyunları açıklandı

Sony, PlayStation Plus abonelerine Ekim ayında vereceği oyunları açıkladı. Hell Let Loose, PGA Tour 2K21 ve Mortal Kombat X, önümüzdeki ay PS Plus abonelerine ücretsiz olarak verilecek.

PlayStation Plus oyunu olarak çıkış yapan Hell Let Loose, PS5 kullanıcılarına özel olarak sunulacak. PGA Tour 2K21 ve Mortal Kombat X ise PS4 sürümleriyle verilecek. Eğer çevrimiçi abonelik hizmetine üyeyseniz, oyunları 5 Ekim – 1 Kasım tarihleri arasında kütüphanenize ekleyebileceksiniz. PS Plus Ekim 2021 oyunlarına yakından inceleyelim.

PS Plus Ekim 2021 oyunları:

Hell Let Loose (PS5)

İkinci Dünya Savaşı’ndan ilham alan Hell Let Loose, 100 kişilik çok oyunculu savaşlara sahne olacak. Komutanların savaşın akışını yönlendirdiği ve takımın zafere giden yürüyüşünü etkileyen güçlü oyun içi yetenekleri koordine ettiği destansı savaşlara hazır olun.

Oyunda, dinamik olarak değişen bir cephe hattında 50’ye 50 çatışmalarda çevrimiçi olarak düşman savaşçılarla mücadele edeceksiniz. Her biri özgün silahlar, araçlar ve ekipmanlarla donatılmış piyade, keşif ve zırhlı birimlerde 14 oynanabilir rolden birini seçebileceksiniz.

Hell Let Loose, PlayStation Plus oyunu olarak konsollarda piyasaya sürülecek ve PS5 sahibi olan abonelere ücretsiz olarak verilecek.

PGA Tour 2K21 (PS4)

PGA TOUR 2K21, ekibinizle profesyonellere karşı golf oynama şansı sunuyor. Oyunda FedExCup Şampiyonu olmak için sınırları zorlayacak ve kariyerinizde PGA TOUR Profesyonelleriyle karşılaşıp ekipmanlar kazanabileceksiniz. Ayrıca sevdiğiniz markaların ekipmanları ve giysileriyle MYPLAYER’ınızı kişiselleştirebilecek ve en iyi parkuru tasarlayacaksınız.

Gerçek zamanlı eğitimlerle atış önerilerini kullanın veya Distance Control, Putt Preview ve daha fazlasıyla oyunda uzmanlaşın. Alt-Shot, Stroke Play, Skins ve 4 Oyunculu Scramble dahil yerel ve çevrimiçi maçlar oynayabilirsiniz. Son olarak Kulüp Binanızı Çevrimiçi Topluluklarla Yönetip tüm sezonlarla turnuvaları özel kurallarla yürütebilirsiniz.

Eğer golfe ilginiz varsa ve PlayStation Plus abonesiyseniz, oyunun PS4 sürümünü kütüphanenize ücretsiz olarak ekleyebileceksiniz.

Mortal Kombat X (PS4)

Mortal Kombat X, PlayStation Plus abonelerine verilecek bir diğer PS4 oyunu olacak. Netherrealm Studios’un dövüş oyunlarında çığır açan başyapıtı, oynanış ve sinematik sunumu birleştiriyor. Serinin tarihinde ilk kez, güçlü dövüşçü kadrosundaki her karakter, aralarından seçim yapabileceğiniz farklı dövüş stillerine sahip ve savaşa girmek için genişletilmiş bir strateji yelpazesi sunuyor.

Bu arada PlayStation Plus Eylül ayı oyunları olarak açıklanan Overcooked! All You Can Eat (PS5), Hitman 2 (PS4) ve Predator: Hunting Grounds’u (PS4) almak için hâlâ şansınız var. Oyunları 4 Ekim tarihine kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Son olarak, Sony’nin abonelik hizmeti PlayStation Plus hakkında detaylı bilgiye buradan erişebilir ve aylık ücretsiz oyunlarını buradan takip edebilirsiniz. PS Plus Ekim ayı oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz? Oyunlar sizi tatmin etti mi? Fikirlerinizi yorumlarda paylaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.