PlayStation Plus Eylül ayı oyunları açıklandı

Sony, PlayStation Plus abonelerine Eylül ayında vereceği oyunları açıkladı. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan sızıntı doğru çıktı. PS Plus aboneleri, bu ay Overcooked! All You Can Eat, Hitman 2 ve Predator: Hunting Grounds oyunlarını ücretsiz olarak alacak.

Overcooked! All You Can Eat, sadece PS5 oyuncularına verilecek. Hitman 2 ve Predator: Hunting Grounds ise PS4 sürümleriyle indirilebilecek. PlayStation Plus Eylül ayı oyunları 7 Eylül Salı gününden itibaren indirilebilecek. Oyuncuların oyunları kütüphanelerine eklemek için 4 Ekim Pazartesi gününe kadar vakti olacak. PS Plus koleksiyonuna dahil edilen yeni oyunlara yakından bakalım.

PlayStation Plus Eylül 2021 oyunları:

Overcooked! All You Can Eat

Overcooked! All You Can Eat (PS5)

Overcooked!, Overcooked! 2 ve tüm ek içerikler, Overcooked! All You Can Eat sürümünde bir araya geliyor. PlayStation Plus aboneleri, git gide tehlikeli ve anlaşılmaz hâle gelen mutfaklarda geçen yüzlerce seviyede iş birliği içinde yemek yapma kaosunun keyfini çıkarabilecek. Oyuncular campaign, hayatta kalma, alıştırma ve yardım modlarında hem çevrimiçi hem de yerel olarak rekabetin tadına varacak.

Oyun, ölçeklenebilir kullanıcı arayüzü, disleksi dostu metinler ve renk körlüğü seçenekleriyle mümkün olduğunca geniş bir kitleye hitap eden erişilebilirlik özelliklerine sahip. Overcooked! All You Can Eat, sadece PS Plus abonesi olan PS5 oyuncularına verilecek.

Hitman 2

Hitman 2 (PS4)

Hitman 2, dünyayı dolaşıp egzotik tatil yörelerinde hedeflerinizin peşine düşeceğiniz nefes kesen bir suikastçı deneyimi sunuyor. Dünyanın en yaratıcı suikastçısı Ajan 47, asfaltın güneşten eridiği caddelerden karanlık ve tehlikeli yağmur ormanlarına kadar uzanan yolculuğunda hedeflerine rahat bir nefes aldırmıyor.

Nefes kesen casusluk serüveninde göreviniz, karanlıktan çıkmayan Gölge Müşteriyi yok edip milislerini dağıtmak. Ancak 47 hedefinin gerçek kimliğini ve geçmişi hakkındaki gerçekleri öğrendiğinizde, her şey değişecek. Hitman 2’de yeni yöntemler, yeni özellikler ve ortaklaşa oynanabilen Sniper Assassin de dahil olmak üzere yeni oyun modları da sunuyor.

PlayStation Plus aboneleri, Eylül ayında oyunun PS4 sürümünü ücretsiz olarak alabilecek.

Predator: Hunting Grounds

Predator: Hunting Grounds (PS4)

İnsanlar ve azılı avcı Predator arasındaki savaş, asimetrik çok oyunculu nişancı oyunu olarak uyarlandı. Oyunda Fireteam’in parçası olarak Predator sizi bulmadan önce görevleri tamamlamalı veya Predator olarak rakiplerinizi alt etmek için ava çıkmalısınız.

Dört kişilik Fireteam’in bir parçası olarak zorlu görevleri tamamlayıp helikopterle kaçmalı, Predator olarak rakip Fireteam’i avlayıp, ölümcül uzaylı silahlarını kullanarak avınızın izini sürmelisiniz. Fireteam son teknoloji ürünü silahlarla donanırken, Predator, omzuna monte edilmiş Plasma Caster, Combistick ve daha pek çok ölümcül silahı kullanabiliyor.

Predator: Hunting Grounds, PlayStation Plus abonelerini PS4 sürümüyle karşılayacak.

PlayStation Plus Ağustos ayı oyunları için son günler

PlayStation Plus aboneleri yeni oyunlar erişime açılmadan önce Ağustos ayı oyunlarını hâlâ kütüphanelerine ekleyebilir. PS Plus üyesi olmanız halinde Hunter’s Arena: Legends, Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville ve Tennis World Tour 2’yi 6 Eylül’e kadar alabilirsiniz.

PlayStation Plus hizmeti hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. PS Plus Eylül 2021 oyunlarını nasıl buldunuz? Yorumlarda fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.