PlayStation Showcase Mayıs 2023 canlı yayını (İzle)

PlayStation Showcase uzun bir aranın ardından geri dönüyor. Canlı yayın etkinliği yine oyun dünyasından heyecan verici büyük duyurulara sahne olacak.

Yaklaşık bir saatten biraz fazla süreceği belirtilen etkinlikte, PlayStation Studios, üçüncü parti geliştiriciler ve bağımsız stüdyolardan PS5 ve PSVR 2 oyunları sergilenecek.

PlayStation Showcase bu gece TSİ 23:00’te gerçekleşecek. Gösteriyi aşağıdan izleyebilirsiniz. Ayrıca resmi YouTube ve Twitch kanallarından takip edebilirsiniz.

PlayStation Showcase’de hangi oyunlar sergilenecek?

Sony yeni PlayStation Showcase etkinliği hakkında ser verip sır vermedi. Ancak özellikle Marvel’s Spider-Man 2’nin canlı yayında gösterilmesi bekleniyor.

Ayrıca bir diğer Insomniac oyunu Marvel’s Wolverine de yeni bir fragmanla karşımıza çıkabilir. Belki, Eylül 2021’deki yayında ilk kez duyurulan Star Wars: KOTOR Remake de geri dönebilir.

Elbette, PlayStation’ın öne çıkan stüdyolarından Naughty Dog da hayranların takibinde olacak. Çok oyunculu The Last of Us oyunu ilk görüntüleriyle tanıtılabilir.

Final Fantasy 16

Öte yandan Square Enix’in yakında oyuncularla buluşacak olan PS5’e özel oyunu Final Fantasy 16 bir kez daha sergilenebilir. Bir değişiklikle Final Fantasy VII Rebirth de etkinlikte yer alabilir.

En çok beklenen oyunlar arasında Metal Gear Solid 3 remake var. Beklentiler karşılık bulacak mı, göreceğiz. PlayStation Showcase’in büyük sürprizlere açık bir şov olduğunu hatırlatalım.

Canlı yayını kaçıranlar, etkinlik sona erdikten sonra tekrarını yukarıdan izleyebilirler. Yapılan duyuruları ve gösterilen fragmanları sonrasında sizlerle paylaşacağız.

Sizin PlayStation Showcase için beklentileriniz neler? Hangi oyunlar gösterilebilir? Yorumlarda görüşlerinizi ve tahminlerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.