PS Now hizmetine Ağustos ayında üç yeni oyun dahil oluyor

Sony, PlayStation Now hizmetine Ağustos ayında üç yeni oyun ekleneceğini duyurdu. PS Now aboneleri, yarından itibaren Nier: Automata, Ghostrunner ve Undertale’e erişebilecek. Oyuncuları aksiyon-macera dolu bir ay bekliyor.

Nier: Automata, savaş androidlerinin mekanik bir tehditle karşı karşıya kaldığı uzak bir gelecekte zorlu bir hikaye ve çarpıcı RPG aksiyonu vadediyor. Bilim kurgu tarzı Ghostrunner, heyecan verici parkurları ve ölümcül mekanikleriyle güçlü kombinasyonunda ustalaşmanız için size meydan okuyor. Undertale ise geleneksel zindan savaşlarını şiddet içermeyen bir 8-bit yaklaşımına indirgiyor.

Nier: Automata, PS Now kütüphanesinde geçici süre kalacak

Nier Automata

Nier: Automata, PS Now kütüphanesine geçici süreliğine katılıyor. Abonelerin oyunu oynamak için 1 Kasım 2021 Pazartesi gününe kadar zamanı olacak. Diğer iki oyun, süresiz olarak listeye eklendi ve oyuncular istedikleri zaman oynamaya başlayabilecekler. Oyunlar, 3 Ağustos Salı gününden itibaren erişime açılacak.

Sony’nin oyun akış hizmeti PlayStation Now henüz Türkiye‘de aktif değil. Şu anda sadece ABD, Almanya, Avusturya, Belçika, Birleşik Krallık, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Hollanda, İrlanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, Japonya, Kanada, Lüksemburg, Norveç ve Portekiz’de erişilebiliyor. Konsol devi, hizmeti kademeli olarak daha fazla bölgeye açıyor.

PlayStation Now hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca PS Now kütüphanesine eklenen oyunları buradan takip edebilirsiniz. Öte yandan Sony, PS Plus Ağustos ayı ücretsiz oyunlarını da duyurdu. Detaylara buradan erişebilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.