PS4 sistem yazılımı güncellemesi 11.00 küçük iyileştirmelerle geldi

Sony, bugün PS4 sistem yazılımı güncellemesi 11.00’i kullanıcılara sundu. Sürüm numarasına göre küçük bir güncelleme geldi.

Yeni güncelleme, PS App aracılığıyla PS4 konsolunuzda parola olmadan oturum açabilmenizi sağlıyor. Ayrıca artık mesajlara verilen emoji tepkilerini görebiliyorsunuz.

Tüm bunların yanı sıra bazı ekranlarda mesajlar ve kullanılabilirlik iyileştirildi. PS4 sistem yazılımı güncellemesinin notlarını aşağıda görebilirsiniz.

PS4 sistem yazılımı 11.00 güncelleme notları

  • Artık PS App ile PS4 konsolunuzda parola olmadan oturum açabilirsiniz.
    • Mobil cihazınızda tıpkı PS5’te olduğu gibi oturum açmak için QR kodunu tarayın. Bazı kimlik doğrulama eylemleri PS App’te anında bildirimleri de kullanabilir.
  • Artık mesajlara verilen emoji tepkilerini görebilirsiniz.
  • Bazı ekranlardaki mesajları ve kullanılabilirliği iyileştirdik.

PS4’e yeni güncellemeler geldikçe sizlerle paylaşacağız. Konsol hala hatrı sayılır bir oyuncu kitlesine sahip ve uzun bir süre daha küçük güncellemeler almaya devam edecektir.

PS5, PS4

Sony artık PS5’e odaklanıyor ve önceki nesil konsola büyük yenilikler getirmiyor. Yine de tam sayılı sürümlerde sistem kararlılığını iyileştirmekten daha fazlasını yapıyor.

PS5 sistem yazılımı güncellemesi 23.02-08.00.00, Dolby Atmos desteği, M.2 SSD kapasite desteğini genişletme (8 TB’a kadar), açılıştaki bip sesini kapatma/ayarlama ve yeni erişilebilirlik özellikleri gibi kullanışlı yenilikler getirdi.

Bu arada Sony, önümüzdeki ay Uzaktan Oynama odaklı yeni el konsolu PlayStation Portal‘ı piyasaya sürecek. Cihaz aslında bir PS5 için bir aksesuar görevi görecek.

1 yorum
  1. PS4FEDAİSİ diyor

    Bunlar zaten vardı

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.