Resident Evil 4 Remake Separate Ways DLC’si duyuruldu, PSVR 2 modu Aralık’ta geliyor

Capcom, PlayStation State of Play’de Resident Evil 4 Remake’in Separate Ways genişlemesini tanıttı. Ayrıca PSVR 2 moduna dair güncelleme yaptı.

Separate Ways, 21 Eylül 2023 Perşembe günü oyuncularla buluşacak. Aynı gün, oyunun Mercenaries moduna Ada Wong ve Albert Wesker’ı ekleyen ücretsiz bir güncelleme yayınlanacak.

PSVR 2 modu ise Aralık ayında ücretsiz DLC olarak yayınlanacak. Net bir tarih açıklanmadı. Yeni içerikleri tanıtan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Resident Evil 4 oyuncuları Ada Wong olarak oynayacak

Separate Ways, orijinal oyunda da yer alan bir DLC bölümüydü. Oyuncular, Leon’un Başkanın kızını kurtarma görevi sırasında Albert Wesker için çalışan Ada Wong’u kontrol ediyordu.

Fragmanda oynanış ve sinematik görüntüler bir arada yer aldı. Ancak Capcom, State of Play tanıtımının ötesinde genişlemenin yeni sürümüne dair detayları henüz açıklamadı.

Separate Ways, uzun süre söylentilere konu oldu ve sonunda onaylandı. Gelecek haber ve duyuruları sizlerle paylaşacağız.

Resident Evil 4, remake, VR

PSVR 2 modunun görüntüleri, yeni nesil gözlüğün esnekliğini öne çıkardı. Resident Evil Village VR modunda olduğu gibi iki elde silah kullanımı vurgulanıyor. Sürükleyici bir deneyim olacağına şüphe yok.

Resident Evil 4 Remake Mart ayında piyasaya sürüldüğünde Capcom, PSVR 2 modunu geliştirmeye henüz yeni başladığını açıklamıştı.

PlayStation State of Play Eylül 2023 canlı yayınının tekrarını buradan izleyebilirsiniz. Yeni RE4 içeriklerini nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.