Samurai Slaughter House, PSVR 2, PC VR ve Oculus Quest 2 için duyuruldu

Tab Games’in RPG bileşenlerine sahip aksiyon-macera oyunu Samurai Slaughter House, PSVR 2, PC VR ve Oculus Quest 2 için gelecek. PSVR 2 henüz tanıtılmasa da, yeni nesil sanal gerçeklik oyunları duyurulmaya başladı.

Samurai Slaughter House, açık bir dünyaya ve kendine özgü çizgi roman tarzı görsellere sahip olan bir VR oyunu olarak nitelendiriliyor. Oyunda insanlarla ve efsanevi yaratıklarla savaşacağız. Duyuruyla birlikte oynanış görüntülerini içeren bir fragman da paylaşıldı.

Samurai Slaughter House’ın metroidvania tarzı bir açık dünya, tam uzunlukta bir hikaye, NPC etkileşimleri ve biraz da RPG özelliklerine sahip olan bir dövüş oyunu olacağı belirtiliyor.

Oyunda düşmanlarımızı alt etmek için gizlilik, yaratıcılık veya kaba kuvvet kullanacağız. Ayrıca anime, manga ve tarihin acımasız Sengoku döneminden ilham alan büyük bir açık dünyayı keşfedeceğiz. Yolculuk boyunca insanlarla, iblislerle ve halk efsanelerinden alınmış yaratıklarla yoğun bir savaş vereceğiz.

Tüm bunların yanı sıra NPC’lerle etkileşime geçmek, eşya satın almak ve satmak, birincil ve yan görevler almak, iyileşmek için bir handa dinlenmek veya günün geçmesini beklemek ve eşyalar yapmak gibi mekanikler de olacak. Kılıçlar, mızrak benzeri silahlar, fırlatma silahları, zincirli silahlar ve yaylar dahil olmak üzere çeşitli silahlar kullanabileceğiz.

PS VR 2, bu yılın başlarında duyuruldu ve şimdiye kadar sadece yeni kontrol cihazlarını gördük. Samurai Slaughter House ve platforma gelecek diğer oyunlar açıklandıkça sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.