Serious Sam 4, PlayStation 5 için derecelendirildi

Serious Sam 4, geçtiğimiz yıl yalnızca PC ve Google Stadia platformlarına geldi. Ancak birinci şahıs nişancı oyunu yakında Sony’nin konsoluna da gelebilir. Alman derecelendirme kurulu USK, Serious Sam 4’ü PlayStation 5 için derecelendirdi.

Serious Sam serisinin en yeni oyunu, kaosu daha üst seviyeye çıkarıyor. Sam “Serious” Stone, Serious Sam 3: BFE’nin ön bölümü olarak gelen yeni macerada Earth Defense Force olarak bilinen ağır silahlı bir komando ekibine liderlik ediyor. Dünya dışı bir varlık olan Mental ve canavar ordularına karşı son savunma hattı onlar.

Serious Sam 4, serinin mirasını bazı yeniliklerle birleştiriyor

Serious Sam 4

Serious Sam 4, ikonik Headless Kamikaze, Beheaded Rocketeer, Kleer, Scrapjack, Werebull ve Khnum gibi düşmanları geri getiriyor. Yepyeni düşmanlar ve devasa canavarlar da kadroya eklendi. Ayrıca çift namlulu pompalı tüfek, minigun, testere fırlatıcı, yeni bir otomatik pompalı tüfek ve ikonik topu kullanarak Mental’in ordularını yerle bir edebilirsiniz.

Oyunun hikayesini 4 oyunculu çevrimiçi kooperatif modunda arkadaşlarınızla birlikte tamamlayabilirsiniz. Ekstra aksiyon için değiştirilmiş zorluklarda heyecan verici ana görevleri ve yan görevleri daha yoğun mücadelelerle deneyebilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra yeni Lejyon Sistemi ile binlerce düşmanla dolu savaş alanlarında insan ve yaratık ordularının çarpıştığı, serinin tarihindeki en büyük anlardan bazılarını deneyimleyebilirsiniz. Genel olarak Serious Sam 4, serinin köklerinden kopmadan daha büyük ortamlar, araçlar ve daha yoğun bir aksiyon vadediyor.

Serious Sam 4’ün PS5 sürümü yakında duyurulabilir. Sony, ay başında oyunun yayıncısı Devolver Digital‘dan azınlık hissesi satın almıştı. Belki de şirketin yatırımı, oyunun konsolda PlayStation’a özel olmasını sağlayabilir. Xbox Series X/S veya önceki nesil sürümler derecelendirmede yer almadı. Google Stadia’ya özel anlaşma bu yılın sonunda bitecek.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.