Skull and Bones oyuncu etkileşimiyle şaşırttı: 1. Sezon Raging Tides başladı

Skull and Bones, oyuncu sayısının düşük olduğuna yönelik raporlara rağmen Ubisoft’un en çok oynanan oyunları arasında yer almayı başardı.

Ubisoft, oyuncuların oyunda günlük ortalama 4 saatin üzerinde vakit geçirdiklerini ortaya koydu. Böylece Skull and Bones, yayıncının oyuncu etkileşimi en yüksek ikinci oyunu oldu.

Insider Gaming geçen hafta Skull and Bones’un ücretsiz denemeye kaydolanlar da dahil yaklaşık 850 bin oyuncusu olduğunu öne sürdü. Deneme süresini dolduran kaç oyuncunun oyunu satın aldığı da belli değil.

Elbette açık dünya korsanlık oyununun etkileşim süresi yüksek olsa da bu, oyuncu sayısının çok yüksek olduğunu göstermiyor. Yine de şaşırtıcı bir istatistik…

Skull and Bones – 1. Sezon başladı

Skull and Bones 1. Sezon: Raging Tides başladı. İlk sezon yeni bir efsanevi korsan düşman, dünya etkinlikleri, yeni liderlik tablosu ödülleri ve iyileştirmeler getirdi.

Raging Tides, Veba Lordu Phillipe La Peste ve onun efsanevi korsan gemisi La Potence ile geldi. Gittikçe zorlaşan sezonluk etkinlik, oyuncuları Plaguebringer Captain Heads’i almak için Fleet of Pestilence ile karşı karşıya getirecek.

Skull and Bones, Philippe La Peste, La Potence

Savaş, operasyon üssü Blighted Bastion’da bir Dünya Etkinliği karşılaşması ve nadir bir eşya ödülüyle sonuçlanıyor. Peste Control, sözleşmesi, Robin Blackwood’a iki Plaguebringer Kaptan kellesi verilmesi karşılığında Gümüş ve White Skull Gin ile ödüllendiriyor.

Ayrıca önümüzdeki ayın farklı noktalarında iki yeni Kingpin Av Ödülü gerçekleşecek. 5 – 26 Mart tarihleri ​​arasında, Jaws of Retribution ve okyanusun derinliklerinde saklanan deniz canavarı Zamaharibu var.

Ardından 26 Mart – 16 Nisan tarihleri arasında Anguish from the Abyss’te gizemli Hayalet Gemi Rode görünecek.

Skull and Bones, Hayalet Gemi

Diğer yeni dünya etkinlikleri, hem mega şirketlerden (Opwelling) hem de yerel fraksiyonlardan (Mizerja) Elit Savaş Gemilerini tanıtıyor. Bu arada Hint Okyanusu’ndaki ticaret yolları artık yüksek değerli Tüccar Konvoylarıyla dolu.

Son olarak, yeni bir Kaçakçı Geçişi (Smuggler Pass); oyunculara Şifacı Barque, Carronade, La Peste Schematics ve daha fazlası gibi ödüller sunacak.

Skull and Bones, Ubisoft tarafından AAAA kalitesinde bir oyun olarak tanımlanıyordu. Sizce yıllar süren bekleyişin ardından tatmin edici bir oyun geldi mi? Yorumlarda buluşalım.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.