Skull and Bones’un ücretsiz deneme sürümü yayınlandı

Skull and Bones yıllar süren bekleyişin ardından dün çıktı. Üstelik Ubisoft, açık dünya korsanlık oyununu satın almadan önce deneme imkanı verdi.

Ücretsiz deneme sürümü tüm platformlara kalıcı olarak geldi. Oyunculara 8 saatlik oyun süresi veriyor ancak Skull and Bones’un tüm içeriklerine sınırsız erişim sunuyor.

Denizleri keşfetmek, sözleşmeleri tamamlamak, hazine avlarında gizli ganimetleri aramak, kaleleri yağmalamak, yolculuklara çıkmak ve yüksek riskli deniz savaşlarına katılmak da dahil olmak üzere kötü şöhret seviyenizi artırmak için tüm etkinlikler mevcut.

Kötü şöhretinizin artması ve rütbelerinizin yükselmesi, daha iyi gemiler, silahlar, eklentiler ve eşyalar elde etme fırsatının önünü açacak.

Skull and Bones: Ücretsiz Deneme Fragmanı

Skull and Bones denemesini şu anda PlayStation Store, Xbox mağazası ve PC için Ubisoft Store veya Epic Games Store üzerinden indirebilirsiniz.

Oyunu tek başınıza veya üç oyuncuya kadar kooperatif olarak oynayabilirsiniz. Sekiz saat bittiğinde oyunu satın almayı seçerseniz, tüm ilerlemeler ve kilidi açılan öğeler tam sürüme aktarılabilecek.

Açık dünya korsanlık macerası, Standart sürüm ve Premium Edition (Seçkin Sürüm) seçenekleriyle satışa çıktı. Sürüm ve fiyat bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Skull and Bones

Ubisoft, Skull and Bones’un ilk yılında dört sezonluk ücretsiz ve premium içeriklerin yanı sıra ücretsiz sınırlı süreli etkinlikler planlıyor.

Efsanevi korsanlarla savaşmaktan oyun sonu içeriğine, dünya olaylarından, imparatorluğu büyütme hedeflerine ve rakip korsanlarla rekabete kadar birçok yenilik sunulacak. Detaylar henüz perde arkasında.

İlk olarak E3 2017’de duyurulan korsanlık oyunu, geliştirme sürecindeki aksaklıklar ve yönetim sorunları nedeniyle tam altı kez ertelendi. Haliyle oyuncuların nihai sürüme bile güveni tam değildi.

Skull and Bones yüksek fiyatı nedeniyle eleştirilse de, Ubisoft oyunun ‘AAAA’ kalitesinde olduğunu ve fiyatını hakettiğini düşünüyor.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.