Spider-Man: No Way Home filminde, Marvel’s Spider-Man’den bir hareket yer alacak

Spider-Man: No Way Home’un yıldızı Tom Holland, Insomniac Games tarafından geliştirilen Marvel’s Spider-Man oyunundan bir hareketin birinin filmde yer aldığını açıkladı. Holland, oyundaki hangi hareketin filmde yer alacağından bahsetmedi.

Ünlü oyuncu, Extraordinard ile yaptığı bir röportajda, “Oyunu oynadım. Kesinlikle sevdim. Sony açıkçası çok cömertti… Spider-Man’i çekerken bize bir PS5 gönderdiler ve ben de evdeyken onu oynardım. Ve bayıldım, bence oyun harika, çok eğlenceli. Şehirde salınma olayı çok iyi yapılmış. Aldığımız oyunda Spider-Man’in filmde yaptığı bir hareket var ve bu gerçekten harika.” şeklinde konuştu.

Spider-Man: No Way Home, Spider-Man Remastered

Insomniac Games ve No Way Home filminin yapım ekibi perde arkasında iş birliği yapıyor. Geliştirici kısa süre Marvel’s Spider-Man Remastered’a No Way Home’dan esinlenen iki yeni kostüm eklemişti. Iron Spider ve Black & Gold kostümleri, yenilenen PS5 sürümüne geçtiğimiz hafta dahil oldular.

Kostümleri almak isteyenlerin Spider-Man: Miles Morales – Ultimate Edition‘a sahip olması gerekiyor. Bunun nedeni, PS5 için güncellenen remastered sürümünü içeren tek seçenek olması. Ayrıca yeni kostümlerin oyunların PS4 sürümüne gelmediğini belirtelim. Insomniac oyunun önceki nesil konsoldaki performansına dokunmak istemiyor.

Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok, 17 Aralık‘ta vizyona girecek. Öte yandan Insomniac Games PS5’e özel Marvel’s Spider-Man 2 üzerinde çalışıyor. Kaçırdıysanız, serinin yeni oyunu için yayınlanan Venom’lu fragmanı buradan izleyebilirsiniz. Sony, Spider-Man’in hikayesini hem sinematik evrende hem de oyun evreninde ilerletmeye devam edecek.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.