Stellar Blade, PS Plus Deluxe deneme sürümlerine eklendi

PS Plus Premium/Deluxe, oyunculara popüler oyunların deneme sürümlerine erişmesine olanak sağlıyor. Stellar Blade artık deneme kataloğuna dahil oldu.

Oyunun PlayStation Store’da halihazırda bir demosu var. Demoda yaptığınız ilerlemeler tam sürüme aktarılıyor. PS Plus denemesi ekstradan iki saatlik bir kısmı daha deneyebilmenizi sağlıyor.

Stellar Blade’in deneme sürümü 2 saat uzunluğunda geldi. Denemeye başlamadan önce demoyu oynayıp ilerlemenizi taşıyabilirsiniz. Demo sürümü yaklaşık bir saatte tamamlanıyor.

Tam oyunu satın alırsanız, hem demodan hem de denemeden gelen her şey aktarılabiliyor. Böylece maceraya kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

Stellar Blade yaklaşık 20-22 saat uzunluğunda bir hikaye sunuyor. Ancak yan görevlerle yaklaşık 40 saate kadar çıkıyor. Oyunu alırsanız yan görevleri tamamlayın çünkü boss’lar çantada keklik değil.

Stellar Blade

Stellar Blade, başarısıyla devam oyununun önünü açtı

Güney Koreli Shift Up tarafından geliştirilen aksiyon macera oyunu, Nisan ayında PS5’e özel olarak piyasaya sürüldü. Genel olarak oyuncular tarafından olumlu karşılandı.

Stellar Blade, New Game Plus moduyla geldi ve geçtiğimiz ay Boss Challenge modu ve yeni kostümler aldı. Ayrıca oyunun ülkemizde Türkçe dil desteğiyle oyunculara sunulduğunu hatırlatalım.

Stüdyo, Eve’nin macerasına gelen yoğun ilginin ardından PC sürümünü ve devam oyununu onayladı. Ayrıca henüz detayları belli olmayan Project Witches kod adlı yeni bir IP üzerinde çalıştığını açıkladı.

PS Plus Extra ve Deluxe Haziran 2024 oyunları belli oldu. Kataloğa Monster Hunter Rise, Football Manager 2024, Crusader Kings 3 ve Far Cry 4 dahil 10 oyun eklendi.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.