Summer Game Fest 2023’te üç dört büyük duyuru yapılacak

Summer Game Fest sunucusu ve yapımcısı Geoff Keighley, bu yıl unutulmaz bir etkinlik vadediyor. Canlı yayında birkaç büyük duyuru olacak.

Yılın en büyük etkinliklerinden biri olması beklenen Summer Game Fest 2023, 8 Haziran TSİ 22.00’de Los Angeles’taki YouTube Theatre’da gerçekleşecek.

Her yıl çok sayıda oyun duyurusu, fragman ve haberlerin geldiği etkinlikte genellikle 1-2 oyun öne çıkıyor. Ancak bu yıl oyunseverleri daha fazlası bekliyor gibi görünüyor.

Summer Game Fest

Epic Games‘e konuşan Keighley, etkinlikle ilgili tahminlerinde her zaman temkinli olsa da şu anda seyircilerin oldukça etkileyici bulacağı üç dört içerik olduğunu belirtti.

Summer Game Fest dört yıllık uzun bir aranın ardından ilk kez stüdyoda seyirciler eşliğinde gerçekleşecek. Yapımcı gösterinin misyonunu şu sözlerle açıklıyor:

“Örneğin The Game Awards Töreni fragman ardına fragman, duyuru ardına duyuru üzerine kurulu bir etkinlik. Summer Game Fest’in ise geliştiricilerle konuşarak oyunları sergileme ve oyunlar hakkında biraz daha bilgi verme şansı olabileceğini düşünüyorum. Bu etkinlikte ödül dağıtmıyoruz. Genel anlamda oyunların sergilendiği bir etkinlik.”

Etkinlikte Activision, Capcom, CD Projekt Red, EA, Epic Games, PlayStation, Ubisoft ve Xbox dahil 40’tan fazla oyun şirketi sahne alacak. Katılımcıların tam listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Street Fighter 6

Geçen yıl öne çıkan oyunlar arasında Call of Duty: Modern Warfare 2, Street Fighter 6, The Callisto Protocol, Gotham Knights ve The Last of Us Part 1 vardı.

Bu arada, Sony önümüzdeki Perşembe günü PlayStation Showcase düzenlenecek. Canlı yayında birinci parti stüdyolar da dahil birçok geliştiricilerden önemli duyurular gelecek.

Summer Game Fest 2023 öncesi ve sonrasındaki tüm duyuruları ve haberleri sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.