The Last of Us dizisinin bazı bölümlerini Naughty Dog eş başkanı Neil Druckmann yönetebilir

The Last of Us oyun serisinin arkasındaki yazar ve yönetmen Neil Druckmann, oyundan uyarlanan HBO dizisinin en az bir bölümünü yönetecek gibi görünüyor. Kanada Yönetmenler Birliği’ndeki güncellenmiş bir liste, Druckmann’ı gösterinin ilk sezonu için beş yönetmenden biri olarak gösteriyor.

The Last of Us dizisinin yönetmenleri arasında Druckmann’ın yanı sıra ortak yazar ve yapımcı Craig Mazin, Jasmila Zbanic ve Peter Hoar da yer alıyor. Onlara dizinin pilot bölümünde yönetmenlik görevini kısa süre önce tamamlayan Kantemir Balagov da katılıyor.

Naughty Dog eş başkanının dizide baş yapımcı ve yazar olarak yer alacağı zaten biliniyordu ancak şu anda Druckmann’ın yönetmenlik rolünün tek bir bölümü mü yoksa daha fazlasını mı kapsayacağı belli değil.

The Last of Us Remastered

HBO’nun heyecanla beklenen kıyamet sonrası dizisi The Last of Us, geçtiğimiz yıl duyurulduğundan beri oyuncu kadrosundaki birçok isim onaylandı. The Mandalorian ve Narcos’un yıldızı Pedro Pascal başrıkde Joel rolünü üstlenecek. Öte yandan Game of Thrones’un genç oyuncusu Bella Ramsey, Ellie olarak karşımıza çıkacak.

İkilinin onayanmasının ardından Joel’un kızı Sarah‘ı Nico Parker‘ın canlandıracağı açıklandı. Joel’un kardeşi Tommy’yi ise Gabriel Luna oynayacak. Kahramanımızın kaçakçı yoldaşı Tess olarak Fringe dizisinin başrolündeki Anna Torv‘u göreceğiz. Son olarak Tommy’yi seslendiren aktör Jeffrey Pierce ise PlayStation’a özel oyun serisinde daha önce görmediğimiz Perry adında yeni bir karakterle gelecek.

The Last of Us dizisi hakkındaki ayrıntıların çoğu hâlâ gizli tutuluyor. Temmuz ayında, TV uyarlamasının bölüm başına sekiz haneli rakamlara ulaşan devasa bir bütçeye sahip olacağı öne sürülmüştü. Dizinin yayın tarihi henüz açıklanmasa da, önümüzdeki yıl ekranlara gelmesi bekleniyor. Gelecek haber ve duyuruları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.