The Lord of the Rings: Return to Moria’nın oynanış fragmanı paylaşıldı

Geliştirici Free Range Games ve yayıncı North Beach Games, The Lord of the Rings: Return to Moria için ilk oynanış fragmanını yayınladı.

Kooperatif hayatta kalma ve zanaatkarlık oyunu, Orta Dünya’nın 4. Çağında geçiyor ve Cücelerin anavatanları Moria’yı geri almak için verdiği mücadeleyi anlatıyor.

The Lord of the Rings: Return to Moria’nın Summer Game Fest’te ilk kez paylaşılan oynanış görüntülerini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Return to Moria, kitap serisinden sonraki olayları konu alıyor. Lord Gimli Lockbearer‘ın bir Cüceler bölüğünü Dumanlı Dağlar’a çağırmasıyla gerçekleşen olayları konu alıyor.

Cüceler, Khazad-dûm veya Dwarrowdelf olarak da bilinen Moria Madenleri’nde saklı hazineleri bulmak için yer altına iniyor. Oyuncular, prosedürel olarak oluşturulmuş ortamlarda tek başına veya 8 oyuncuya kadar grup halinde girebiliyor.

Cüceler, hayatta kalmak, üretmek, inşa etmek ve devasa madenleri keşfetmek için güçlerini birleştirecek. Onları bekleyen gizemli tehlikeler karşısında her zamankinden daha açıkgözlü olmaları gerekecek.

The Lord of the Rings, Return to Moria, oynanış

Yüzüklerin Efendisi hayranları, J.R.R. Tolkien’ın ikonik fantezi dünyasında Cücelerin Kardeşliğini deneyimleme ve yepyeni bir hikayede daha fazla keşif yapma fırsatı bulacak.

The Lord of the Rings: Return to Moria, PS5, Xbox Series X/S ve PC için gelecek. Çıkış tarihi net olarak açıklanmasa da 2023 sonbaharında piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Bu arada Amazon Games ve Gollum geliştiricisi Daedalic Entertainment da yeni Yüzüklerin efendisi oyunları üzerinde çalışıyor.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.