The Witcher 3’ün yeni nesil sürümü, Netflix dizisinden esinlenen bir DLC ile gelecek

CD Projekt RED, The Witcher 3: Wild Hunt’ın yeni nesil güncellemesinin bu yıl PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC’ye geleceğini duyurdu. Aksiyon RPG oyunu, yükseltmelere ve yeni kapak tasarımına ek olarak sevilen Netflix dizisinden ilham alan ücretsiz bir DLC içerecek.

The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition olarak adlandırılan sürüm, yeni nesil konsollarda ray tracing (ışın izleme) ve daha hızlı yükleme süreleri dahil olmak üzere çeşitli teknik ve görsel iyileştirmeler getirecek. Değişiklikler, hem ana oyuna hem de Complete Edition’ın parçası olan Hearts of Stone ve Blood and Wine genişlemelerine uygulanacak. Güncelleme, oyunu daha önce PS4, Xbox One ve PC’de satın alanlar için ücretsiz bir yükseltme olarak sunulacak. Ayrıca tüm içeriklerle birlikte bağımsız olarak da satılacak.

The Witcher 3 x Netflix DLC’si Geralt’ın dizideki zırhını getirecek

The Witcher 3: Wild Hunt’ın Netflix DLC’si hakkında çok az ayrıntı ortaya çıktı. CD Projekt RED’de baş görev tasarımcısı olarak görev yapan Philipp Weber, WitcherCon etkinliğinde verdiği bir örnekte; oyuncuların DLC ile Geralt’ın Netflix dizisinden esinlenen bir zırhı giyebileceğini belirtti. Detaylar ilerleyen zamanlarda duyurulacak. Ancak yapılan tahminlere göre dizideki karakterlerin görünümlerine ve kostümlerine yönelik daha fazla ücretsiz içerik gelme ihtimali var.

Netflix, geçtiğimiz gün The Witcher dizisinin 2. sezonunun 17 Aralık 2021‘de yayınlanacağını duyurmuştu. Yayın devi, ikinci sezona ilk bakışı sunan aksiyon dolu bir fragman da yayınlamıştı. Ayrıca dizinin son bölümü hariç tüm diğer bölümlerinin isimlerini açıklamıştı. Dizinin ilk sezonu 20 Aralık 2019’da gösterime girdi ve hayranlar yaklaşık iki yıldır yeni sezonu merakla bekliyor. Fragmana bakılırsa, macera kaldığı yerden devam edecek. Detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt’ın yeni nesil güncellemesi bu yıl içerisinde PS5, Xbox Series X/S ve PC için piyasaya sürülecek. CD Projekt RED, çıkış tarihi ve fiyat bilgisi henüz vermese de, gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.