The Witcher’ın yıldızı Henry Cavill, Red Dead Redemption filmi görmek istiyor

Netflix’in sevilen The Witcher dizisinde Geralt’ı canlandıran aktör Henry Cavill, Rockstar’ın Vahşi Batı temalı Red Dead Redemption serisinin filme dönüştürülmesinin eğlenceli olabileceğini söyledi. Yapımcıların dikkatine!

GameReactor‘a konuşan Cavill, Red Dead Redemption 2‘yi daha yeni oynamaya başladığını ve oldukça iyi vakit geçirdiğini belirtti. Başarılı aktör, Vahşi Batı destanının beyaz perdeye uyarlamak için iyi bir fikir olabileceğini düşünüyor. Cavill açıklamasında aşağıdaki ifadelere yer verdi:

“Pekala, bu zor bir konu, çünkü hem IP’yi hem de bir şirketi birbirine bağlıyorsun, ki bu yapılması zor bir şey. Bu yüzden kesinlikle kendimi bu konuda köşeye sıkıştırmak istemiyorum, ama orada bir sürü oyun var… Aslında Red Dead Redemption 2 oynamaya başladım. Partiye biraz geç kaldığımı biliyorum ama oynamaya başladım ve gerçekten keyif alıyorum. Böyle bir şeyin filme dönüştürülmesinin eğlenceli olacağını düşünüyorum.”

Red Dead Redemption 2

Rockstar’ın oyunları, film tadında hikayeleriyle biliniyor ve Vahşi Batı teması dünyada her zaman popüler olmuştur. Bu nedenle Red Dead Redemption, film dünyasına taşınmak için güçlü bir aday gibi görünüyor. Ancak Rockstar’ın ana şirketi Take-Two, oyunlarına dayalı filmler yapmaktan genellikle kaçınıyor. Yine de bu, asla olamayacağı anlamına gelmez.

Cavill, kısa süre önce Amazon’un söylentilere konu olan Mass Effect dizisinde rol almaya niyeti olduğunu ortaya koymuştu. Amazon, Mass Effect dizisini resmi olarak onaylamasa da, WestWorld’ün yaratıcılarından bir Fallout dizisi geleceğini duyurmuştu.

Netflix, The Witcher dizisinin 2. sezonunu dün itibarıyla izleyicilerle buluşturdu. Henry Cavill’in açıklamalarına bakılırsa, aktörü gelecekte oyunlara dayalı daha fazla projede görebiliriz. Belki de Red Dead Redemption’ın film uyarlaması bir gün gerçek olur.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.