Uncharted filminden aksiyon dolu yeni bir fragman geldi

Sony Pictures Entertainment, heyecanla beklenen Uncharted filmi için ikinci fragmanı yayınladı. Yeni fragman, ilkiyle karşılaştırıldığında, Nathan Drake ve Sully arasındaki ilişkiye daha derin bir bakış sunuyor.

Uncharted fragmanında yine bol miktarda aksiyon ve güçlü bir macera hissiyatı var. Ancak bu sefer ana karakterler arasında çok daha fazla espri ve fikir ayrılığı da var. Aslına bakılırsa bu, PlayStation’a özel oyun serisinin her zaman ortaya koyduğu gibi ikili arasındaki tatlı sert ilişkiye odaklanıyor.

Önceki fragmanda yer alan aksiyon dolu görüntüler de daha fazla detayla karşımıza çıkıyor. Ayrıca Antonio Banderas‘ın canlandırdığı ve kahramanlarımızın peşinde olduğu hazineye takıntılı olan karakter yine tehditkar sahnelerle karşımızda. Uncharted’ın yeni fragmanını Türkçe altyazılı olarak aşağıdan izleyebilirsiniz.

Uncharted Türkçe altyazılı fragman:

Uncharted, Ruben Fleischer tarafından yönetiliyor. Amazon’un The Wheel of Time dizisinin sorumlusu Rafe Judkins ile Iron Man, Punisher: War Zone gibi filmlerin senaristleri Art Marcum ve Matt Holloway tarafından ortak yazılıyor.

Filmin kadrosunda Holland ve Wahlberg’e ek olarak, Sophia Ali (Chloe Frazer), Tati Gabrielle (Braddock) ve Antonio Banderas var. Banderas’ın canlandırdığı karakterin ismi henüz bilinmiyor ancak oyun serisinde yer almayan biri olarak karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

Sony, 10 yılı aşkın bir süredir filmin üzerinde çalışıyor ve yıllar içinde çok sayıda farklı yazar, yönetmen ve aktör değişikliği oldu. Uncharted, sonunda 11 Şubat 2022‘de izleyicilerle buluşacak. Kaçıranlar, ilk fragmanı buradan izleyebilirler.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.