Uncharted filmindeki uçak sahnesine odaklanan yeni bir fragman yayınlandı

Uçaklar ve trenler Uncharted oyunlarının olmazsa olmazları. Sony Pictures Entertainment ve Uncharted filminde Nathan Drake’i canlandıran Tom Holland, daha önce fragmanlarda gördüğümüz uçak sahnesine odaklanan yeni bir fragman paylaştı.

Fragmanda Nathan Drake, Victor Sullivan, Chloe Frazer ve Braddock gibi ana karakterler yer alıyor. Aksiyon dolu uçak sahnesinde Sullivan uçaktan paraşütle atlarken, Nathan hem düşmanlara hem de uçaktan düşmesine neden olan kargolara karşı mücadele veriyor. Uncharted filminin yeni fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Uncharted filminin uçak sahnesinden özel görüntüler:

Uncharted film ekibi ve oyuncu kadrosu, sürekli olarak filmin hem oyun serisine sadık kaldığı hem de yeni şeyler sunduğu konusunda güven veriyor. Aynı görüşü CES 2022’de de yineleyen Tom Holland şunları aktardı:

“Cesur, oyunlara saygı duyan ama aynı zamanda hayranlara ve oyunları seven insanlara yeni ve canlandırıcı bir şeyler veren bir film yarattık. İlginçtir ki, bu tarz büyük aksiyon filmlerinde çoğu zaman filmin kalbinin ve ruhunun aksiyonda kaybolabildiğini görüyorum. Ama filmimizin güzel yanı Nate ve Sully arasındaki ilişkinin hissedilebilir olması. Bu gerçekten filmin kalbi; bu, ailesini arayan genç bir yetimin sıra dışı bir şekilde bir aile bulması hakkında.”

Uncharted, 11 Şubat 2022‘de vizyona girecek. Filmin kadrosunda Holland (Nathan) ve Wahlberg’e (Sully) ek olarak, Sophia Ali (Chloe Frazer), Tati Gabrielle (Braddock) ve Antonio Banderas var. Banderas’ın canlandırdığı karakterin ismi ve rolü henüz bilinmiyor ancak oyun serisinde yer almayan biri olarak karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

Kaçıranlar, PlayStation’a özel oyun serisinden uyarlanan filmin bir önceki fragmanını buradan izleyebilirler.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.