ABD’li aktris Janina Gavankar, Skydance’ın Marvel oyununda rol alıyor

Hint asıllı Amerikalı oyuncu Janina Gavankar, eski Uncharted yazarı Amy Hennig’in yönettiği Skydance New Media’nın Marvel projesine dahil olduğunu açıkladı. Stüdyo, geçtiğimiz günlerde Marvel evreninde geçen hikaye odaklı bir AAA oyun üzerinde çalıştığını duyurmuştu.

Oyun dünyasının aranan yüzlerinden biri olan Gavankar, Twitter hesabından yaptığı duyuruda, “Sonunda size bunu söyleyebilirim” diyerek, Skydance’ın Marvel projesine dahil olduğunu belirtti. Başarılı aktrisin merakla beklenen oyunda hangi karakteri oynayacağı henüz bilinmiyor.

Janina Gavankar, şimdiye kadar onlarca dizi projesinde yer aldı. Ancak oyun dünyasına da yabancı değil. Far Cry 4‘te Amita’yı seslendirerek sektöre dahil olan oyuncu, ardından Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds‘ta Tatai olarak karşımıza çıktı. En dikkate değer rolü, Star Wars Battlefront II‘nin baş kahramanı Iden Versio oldu.

Gavankar şu anda Borderlands filmi üzerinde çalışıyor ve kendisini beyaz perdede Commander Knox olarak göreceğiz. Öte yandan yine Amy Hennig tarafından yazılan Forspoken oyununda Tanta Sila’yı seslendiriyor. Skydance, Marvel oyunu hakkında herhangi bir ayrıntı paylaşmadı ve Gavankar’ın rolünü tahmin etmek şimdilik pek mümkün görünmüyor.

Ammy Hennings’in başında olduğu Skydance New Media, hikaye odaklı Marvel projesi için AAA geliştirme deneyimine sahip olan tecrübeli isimleri işe aldığını açıklamıştı. Söz konusu oyun, aynı zamanda stüdyonun ilk projesi olarak gelecek. Daha fazla detay paylaşıldığında sizlere bildireceğiz. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.