Ubisoft, Assassin’s Creed Origins’e 60 FPS desteği getirmeyi planlıyor

Ubisoft, dün Assassin’s Creed Günü’nü andı ve hayranlara Assassin’s Creed Origins için 60 FPS desteği eklemeyi düşündüklerini söyledi. Yayıncı aynı zamanda, oyunculara desteği için teşekkür etti ve gelecek içerikler hakkında yakında daha fazlasını açıklama sözü verdi.

Assassin’s Creed Origins, yaklaşık dört yıl önce piyasaya sürüldü. Oyuncular, Assassin’s Brotherhood’un doğuşuna Bayek’in gözünden tanık olurken antik Mısır’ı keşfetme sansı yakaladı. Ubisoft, henüz 60 FPS güncellemesi hakkında daha fazla ayrıntı sunmadı ancak gelecek duyuruları sizlerle paylaşacağız.

Origins, 60 FPS desteği alması halinde, bu şekilde bir performans yükseltmesi yapılan tek Assassin’s Creed oyunu olmayacak. Assassin’s Creed Odyssey de Ağustos ayında PS5 ve Xbox Series X/S’te (geriye dönük uyumluluk) 60 FPS güncellemesi almıştı.

Öte yandan Assassin’s Creed günü, seride tanıştığımız ilk modern dünya kahramanı olan Desmond Miles‘ın 21 Aralık 2012’de Dünya’yı felaketten kurtarmak için hayatını feda etmesi nedeniyle kutlanıyor. Miles, Assassin’s Creed 3’ün sonunda milyarlarca insanı kurtarmıştı.

Assassin's Creed Valhalla, Dawn of Ragnarök

Serinin en son oyunu Assassin’s Creed Valhalla, ikinci yılında lansman sonrası güncellemeler ve içerikler almaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Assassin’s Creed Odyssey ile crossover hikayeleri sunan ücretsiz bir DLC aldı. Mart ayında, Dawn of Ragnarök adlı büyük bir genişleme daha gelecek.

Dawn of Ragnarök’ta Jotunheim’ın buz devleri, Odin’in en büyük düşmanı Surtr tarafından kontrol edilen Muspelheim iblisleriyle bir araya gelecek ve Odin, Asgard’a yönelik yeni bir tehditle savaşacak. Oyuncular, Odin’in oğlu Baldr’ı kurtarmak için yola çıktığı yolculukta istila altındaki cücelerin yaşadığı bir krallık olan Svartalfheim‘ı keşfedecek. Detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Assassin’s Creed Origins için planlanan 60 FPS güncellemesiyle ilgili ayrıntılar resmi olarak açıklandığında sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.