Assassin’s Creed Valhalla: Tombs of the Fallen DLC’si yeni kupalarla birlikte ortaya çıktı

Assassin’s Creed Valhalla yakında Tombs of the Fallen adlı yeni bir DLC alacak. Tombs of the Fallen, oyunun kupa listesine iki yeni kupa ekledi. Yeni içeriğin ücretli DLC mi, yoksa ücretsiz bir güncelleme mi olacağı henüz bilinmiyor.

Yeni kupalar, oyunculara en az üç mezarı araştırma görevi veriyor. Oyunda şimdiye kadar yeni içeriğe işaret eden bir mezar görülmedi. Sızıntıyı paylaşan AccessTheAnimus adlı Twitter kullanıcısı, kupaların harita boyunca dağılmış olan Odin Rünleri ile bağlantılı olduğuna inanıyor.

Assassin’s Creed Valhalla’nın anlatı yönetmeni Darby McDevitt, rünlerin oyuncuların henüz tam olarak çözemedikleri bir gizemin parçası olduklarını doğruladı. Muhtemelen oyuna gelecek yeni içeriklerin bir parçası oldukları tahmin ediliyor.

Assassin’s Creed Valhalla yeni içerikler almaya devam edecek

Assassin's Creed Valhalla, Siege of Paris

Tombs of the Fallen hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Bu nedenle, ücretsiz güncelleme veya premium DLC olup olmayacağını söylemek için erken. Ubisoft, Assassin’s Creed Valhalla’nın tarihindeki en kârlı ikinci oyun olması nedeniyle, bir yıllık daha içerik planladıklarını açıklamıştı.

Assassin’s Creed Valhalla şimdiye kadar birçok ücretsiz ve premium içerik aldı. En son oyunculara, Vikinglerin ve Anglo-Saksonların tarihini keşfetme fırsatı sağlayan ücretsiz Discovery Tour: Viking Age DLC’si yayınlandı. Öncesinde Season Pass’in bir parçası olarak Wrath of the Druids ve Siege of Paris genişlemeleri piyasaya sürüldü.

Öte yandan geçtiğimiz ay Assassin’s Creed Valhalla: Dawn of Ragnarok adlı bir DLC daha sızdırılmıştı. Genişlemenin Svartalfheim’ın cüce krallığında geçeceği öne sürülüyordu. Ortaya çıkan konsept görselleri, Eivor için yeni kostümlerin ve yeteneklerin yolda olduğuna işaret ediyordu.

Tombs of the Fallen’ın da listeye dahil olmasıyla birlikte kafalar iyice karıştı. Ancak kupalar eklendiğine göre yakında Ubisoft’tan resmi açıklama gelecektir. Detaylar ortaya çıktığında sizlerle paylaşacağız.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.