Taktiksel RPG oyunu Marvel’s Midnight Suns ertelendi

Firaxis’in taktiksel RPG oyunu Marvel’s Midnight Suns, 2022’nin ikinci yarısına ertelendi. Geliştirici, oyunculara mümkün olan en iyi oyun deneyimini sunmak için daha fazla zamana ihtiyacı olduğunu öne sürdü.

Marvel’s Midnight Suns aslında Mart 2022’ye planlanmıştı ancak gecikmeyle birlikte Temmuz ve Aralık ayları arasında gelecek. Firaxis, elde ettiği ek sürede oyunun hikayesini, sinematiklerini ve daha fazlasını iyileştirmeye odaklanacağını belirterek hayranlara anlayışı için teşekkür etti.

Marvel’s Midnight Suns sıra tabanlı stratejik savaşlar içerecek

Marvel's Midnight Suns

Marvel’s Midnight Suns, Marvel kahramanlarını sıra tabanlı stratejik savaşlar için bir araya getirecek. Oyunda iblislerin annesi Lilith’in sona sürüklediği bir dünyada, Hunter adlı yeni bir Marvel kahramanı olarak oynayacaksınız. Her turda verilen yetenek kartlarıyla, savaş alanındaki çeşitli avantajları da kullanarak takımınızla düşmanları alt edeceksiniz.

Midnight Suns’ta Avengers Kulesi, Doctor Strange’in Sanctum Sanctorum evi, yeraltı Hydra mekanları ve bir cehennem boyutu da dahil olmak üzere ikonik Marvel ortamları yer alacak. Ayrıca çoğu daha önce birbiriyle aynı evrende yer almamış 12 süper kahramana erişebileceksiniz.

Tüm bunların yanı sıra Marvel Comics ile birlikte tasarlanan tamamen yeni bir karargah olan The Abbey‘i özgürce keşfedebileceksiniz. Burada, Hunter ile üçüncü şahıs kamera açısında etrafı dolaşıp diğer süper kahramanlarla ilişkilerinizi geliştirme fırsatı yakalayacaksınız.

Şu sıralar oyun dünyasında Marvel furyası yaşanıyor. Insomniac, Marvel’s Spider-Man 2 ve Wolverine oyunları üzerinde çalışıyor. Eidos Montreal’in Guardians of the Galaxy oyunu geçtiğimiz hafta piyasaya sürüldü. Ayrıca Eski Uncharted yazarı Amy Henning’in yönettiği Skydance New Media, hikaye odaklı yeni bir Marvel oyunu üzerinde çalıştığını duyurdu.

Marvel’s Midnight Suns ile ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca oyunu merak ediyorsanız oynanış görüntülerini buradan izleyebilirsiniz. Çıkış tarihi net olarak açıklandığında sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.