Gran Turismo 7 ön siparişe açıldı: İşte Türkiye fiyatı ve sürümler

Gran Turismo 7 önümüzdeki yıl piyasaya sürüldüğünde PlayStation’a özel yarış serisi 25. yıl dönümünü kutlayacak. Serinin heyecanla beklenen yeni oyunu, PS4 ve PS5 sürümlerini içeren Dijital Deluxe Edition dahil olmak üzere üç farklı sürümle ön siparişe açıldı.

Gran Turismo 7’nin ön siparişe açılmasıyla birlikte Türkiye fiyatı, ön sipariş bonusları ve sürüm içerikleri de belli oldu. Oyunun PS4 ve nesiller arası sürümleri ayrı ayrı satışa çıktı. Bu, oyuncuların ücretsiz yükseltme yapamayacağı anlamına geliyor. Sony, Horizon Forbidden West ile attığı geri adımın ardından sonraki birinci parti oyunlarında yükseltmeler için fark alacağını açıkça belirtmişti.

Gran Turismo 7: Türkiye fiyatı, ön sipariş bonusları ve sürümler

Gran Turismo 7

Gran Turismo 7’nin Standart PS4 sürümü 599 TL, hem PS4 hem de PS5 sürümlerini içeren Standart sürüm ise 699 TL fiyat etiketiyle satışa sunuldu. Öte yandan çeşitli bonuslar içeren Dijital Deluxe Edition sürümünün fiyatı 869 TL olarak belirlendi.

Oyunu herhangi bir sürümünü ön sipariş veren oyuncular, 100.000 CR (oyun içi kredi) ve üçlü otomobil paketi alacaklar. Pakette, MAZDA RX-VISION GT3 CONCEPT Stealth Model, Porsche 917 LIVING LEGEND ’14 ve Toyota Supra GT500 ’97 (Castrol TOM’S) var. İşte satışa sunulan sürümler ve içerikleri:

  • Standart Sürüm (PS4): 599 TL
  • Standart Sürüm (PS4 & PS5): 699 TL
  • Dijital Deluxe Sürümü (PS4 & PS5): 869 TL

Gran Turismo 7 Digital Deluxe Sürümü, PS4 ve PS5 sürümlerinin yanı sıra 1.500.000 CR, Özel Toyota GR Yaris, 30 PSN Avatarı ve Resmi Oyun Müzikleri gibi ekstra hediyeler sunuyor. En ucuz sürümü 599 TL olan oyunun Türkiye fiyatları pek de iç açıcı görünmüyor…

Gran Turismo 7, 4 Mart 2022‘de PS5 ve PS4 oyuncularıyla buluşacak. Eğer kaçırdıysanız, oynanış görüntülerini içeren son fragmanı buradan izleyebilirsiniz. Ön sipariş vermeyi düşünüyorsanız, oyunun PlayStation Store sayfasını buradan ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.