GTA 3, Vice City ve San Andreas remastered sürümlerinin logoları ortaya çıktı

GTA remastered üçlemesine dair sızıntılar gelmeye devam ediyor. Koleksiyona dahil olması beklenen GTA 3, Vice City ve San Andreas‘ın logolarını ve başarım simgelerini içeriyor.

Twitter kullanıcısı GTANet, yaptığı paylaşımlarda üç remaster sürümünün logolarını ve başarım sanatlarını ortaya koydu. Sızıntılar, Rockstar’ın bu hafta kullanıcılara sunduğu ve oyunların varlığına dair güçlü bir kanıtların keşfedildiği Rockstar Games Launcher güncellemesinde keşfedildi. İşte geri dönmeye hazırlanan GTA oyunlarından yeni sızıntılar:

Yenilenen GTA oyunlarındaki başarımlar, orijinal sürümlerle karşılaştırıldığında yeni ve düzenlenmiş başarım sembollerini içeriyor. Ayrıca güncellenen logolar, oyunlardan tanıdık karakterlerle karşımıza çıkıyor. Sızıntılar son haftalarda yoğunlaşmaya başladı ve Rockstar’ın oyunların varlığını doğrulaması kesinlikle an meselesi.

Kore’de Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition ismiyle derecelendirilen koleksiyonun Rockstar Dundee (eski adıyla Ruffian Games) tarafından Unreal Engine’de geliştirildiği konuşuluyor. Oyunların güncellenmiş bir kullanıcı arayüzünün yanı sıra PS2 dönemindeki klasiklere sadık kalan grafiklerle geleceği iddia ediliyor.

Üçlemenin başlangıçta GTA 5’in PS5 ve Xbox Series X/S sürümlerini satın alan oyuncular için bonus olarak düşünüldüğü ancak bu planların daha sonra değiştiği belirtildi. Remastered oyunların PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One ve Switch sürümlerinin Kasım ayında; PC ve mobil sürümlerinin ise 2022 yılında gelmesi bekleniyor.

Öte yandan GTA 5 ve çevrimiçi modunun, PlayStation Showcase etkinliğinde gösterilen fragmanda ertelendiği ortaya çıkmıştı. Ayrıca Rockstar, efsane oyunlarını üç nesildir yeni bir projeymiş gibi göstermesi nedeniyle tepki toplamıştı. Serinin hayranları artık bir sonraki oyunu görmek istiyor.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.