GTA remastered üçlemesi, Rockstar Games Launcher’da göründü

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, geçtiğimiz hafta Güney Kore’nin Oyun Derecelendirme ve Yönetim Komitesi tarafından derecelendirilmişti. GTA remastered üçlemesi, şimdi de Rockstar Games Launcher güncellemesinde keşfedildi.

Uzun süredir söylentilere konu olan GTA üçlemesinin remaster sürümlerine işaret eden daha da fazla kanıt ortaya çıktı. Twitter kullanıcısı @videotech_, en son Rockstar Games Launcher güncellemesinin arka ucunu inceledi ve GTA 3, San Andreas ve Vice City için ayrılmış yuvalar buldu.

Kotaku tarafından geçtiğimiz aylarda yayınlanan bir rapor, üç klasiğin yer alacağı koleksiyonun PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch, PC, Stadia ve mobil cihazlara geleceğini ortaya koydu. Oyunlar görünüşe göre yeni ve eski grafiklerin bir karışımını içerecek. Rockstar henüz üçlemeye dair söylentileri resmi olarak ele almadı.

Rockstar Games Launcher, 2019 yılında yayıncının sadece kendi oyunlarına yer verdiği bir istemci ve mağaza olarak yayınlandı. İstemci, GTA 4, GTA 5, Red Dead Redemption 2 ve Red Dead Redemption Online’ın yanı sıra Max Payne 3, L.A. Noire, L.A. Noire: The VR Case Files ve Bully gibi oyunları içeriyor. Koleksiyondaki oyunlar yayınlandığında muhtemelen Rockstar’ın istemcisinde yerini alacak.

Merakla beklenen remastered koleksiyonu, stüdyonun tek projesi değil. GTA 5’in yeni nesil sürümü, Mart 2022’de PlayStation 5 ve Xbox Series X/S oyuncularıyla buluşacak. Kaçırdıysanız, oyunun tepki toplayan son fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.