Kena: Bridge of Spirits 1.08 yaması, hata düzeltmelerine odaklanıyor

Kena: Bridge of Spirits için 1.08 yaması yayınlandı. Ember Lab, yeni güncellemeyle oyuna hareket bulanıklığı yoğunluğunu azaltma seçeneği ekledi. Ayrıca son boss savaşı için optimizasyon iyileştirmeleri yapıldı ve bazı hatalar düzeltildi.

Ember Lab, oyundaki kritik sorunları gidermek için sıklıkla güncellemeler yapıyor. Önceki yamalar, ilerlemeyi engelleyen hataları, kayıp karmaları ve kayıt dosyalarının yanlışlıkla üzerine yazılması gibi sorunları çözmüştü. Geliştirici Kena: Bridge of Spirits’in yeni güncellemesi için yama notlarını paylaştı.

Kena: Bridge of Spirits 1.08 yama notları

  • PC’de çevrimdışı mod desteği eklendi. Başarımların çevrimdışıyken açılmayacağını, sadece giriş yaptıktan sonra kazanılacağını unutmayın.
  • Hareket bulanıklığı yoğunluğunu azaltmak için seçenek eklendi.
  • Kena’nın koşarken yavaşlama veya durmasına neden olan sorun düzeltildi.
  • Bazı oyuncuların Köyde karşılaştığı yanlış Rot sayısı düzeltildi. Sorun artık oluşmamalı ve önceki kayıt dosyaları düzeltilecek.
  • Son boss savaşı için optimizasyon iyileştirmeleri.
  • Kırık kalkan animasyonu için düzeltme yapıldı.
  • Küçük çapta animasyon, çarpışma ve seviye akışı hataları düzeltildi.

Ember Lab, Kena: Bridge of Spirits oyuncularından gelen yeni içerik talebinin farkında olduğunu ve oyunu bir süreliğine desteklemeyi planladığını belirtti. Stüdyonun kurucu ortağı Mike Grier, oyunun Fotoğraf Modu için yenilikler getirmek ve dövüş senaryolarını genişletmek gibi planları olduğunu söyledi.

Kena: Bridge of Spirits, şu anda PS4, PS5 ve PC (Epic Games Store) aracılığıyla oynanabiliyor. Geliştirici, şimdilik devam oyunu planlamadığını ancak oyunun göz alıcı dünyasını keşfeden bir film veya dizi projesinin gelebileceğini belirtti.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.