Marvel’s Spider-Man 2 kooperatif bir oyun olmayacak

Insomniac Games, Marvel’s Spider-Man 2 hakkında son günlerde çıkan bir iddiaya yanıt verdi. Devam oyunu kooperatif mod içermeyecek.

Miles Morales’in seslendirme sanatçısı tarafından yapılan yorumların ardından, PS5’e özel oyunun kooperatif oynanabileceğine dair spekülasyonlar ortaya çıkmaya başlamıştı.

Nadji Jeter, geçtiğimiz Eylül ayında SacAnime kongresindeki bir panelde devam oyununun kooperatifi destekleyip desteklemeyeceği soruldu.

Jeter, “Açıklandı mı, duyurulmadı mı bilmiyorum ama sanırım öyle.” diye yanıtladı. Bu cevap şimdiye kadar gözden kaçsa da Pazartesi günü geniş çapta yayıldı.

Insomniac, Twitter‘da bir takipçinin konuyla ilgili sorusuna, “Hayır! Destansı bir tek oyunculu macera!” cevabını verdi. Stüdyo açık bir şekilde söylentileri reddediyor.

Marvel’s Spider-Man 2 en çok beklenen oyunlardan biri olmasına rağmen Eylül 2021’deki PlayStation Showcase fragmanından sonra herhangi bir tanıtım göremedik.

Oyunun sonbaharda çıkacağını biliyoruz ancak henüz net bir tarih yok. Yeni macerada Venom’u seslendiren Tony Todd, Eylül ayına işaret etmişti. Yine de bu açıklamaya resmi bir onay diyemeyiz.

Spider-Man: Miles Morales, Peter Parker

Sony önümüzdeki Perşembe günü PlayStation Showcase canlı yayını yapacak. Belki de Peter ve Miles’ı aksiyon dolu yeni görüntülerle tekrar sergileyebilirler.

Konsol devi, yaklaşık bir saat sürecek etkinlikte PlayStation Studios kanadından duyuruların geleceğini açıkladı. Insomniac büyük ihtimalle sahne alacaktır. Beklentimiz yüksek!

Spider-Man 2 gösteride yer alırsa gelişmeleri sizlerle paylaşacağımızdan emin olabilirsiniz. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.