PlayStation Stars, ‘Diamond’ adlı gizli bir katmana sahip olabilir

Sony, PlayStation Stars programını geçtiğimiz günlerde Asya’daki kullanıcılara açmıştı. Konsol devi, başlangıçta programın dört katmanı olacağını söylese de beşinci bir katman olabilir.

PlayStation mobil uygulamasında PlayStation Stars’ın yalnızca davetlilerin katılabildiği gizli bir katman keşfedildi. Reddit kullanıcısı the_andshrew, programın Diamond (Elmas) adında beşinci bir katmana sahip olduğunu ortaya koyuyor.

Yeni keşfedilen katmanın tanımında, “5. kademeye Diamond denir ve sadece davetli olarak listelenen Elmas Seviyesine ulaşmak için gereksinimleri vardır.” yazıyor.

PlayStation Stars kullanıcıları Elmas katmanında ödül alacak

PlayStation Stars, Diamond ödülü

Reddit kullanıcısına göre PlayStation Stars kullanıcıları, 5. aşamaya ulaştıklarında yukarıda gördüğünüz ‘Level 5 Diorama – Bots Don’t Breathe’ adlı efsanevi bir koleksiyonla ödüllendiriliyor.

Ödülün resmi açıklamasında, “Sonsuz bir yıldız denizinde saklanacak hiçbir yer yokmuş gibi görünüyor. Ama böyle zorlukların seni durdurmasına izin versen burada olmazdın. Seviye 5’e hoş geldiniz.” ifadesi yer alıyor.

Kullanıcı iddiasını kanıtlamak için gizli katmana davet edilmeniz durumunda alacağınız ödülün bir fotoğrafının yanı sıra animasyonunu da paylaştı. Tüm bu veriler, Elmas katmanının varlığını doğrular nitelikte.

Sadakat programı olarak tanımlanan sisteme ücretsiz olarak kayıt yapan oyuncular, çeşitli görevleri tamamlayarak puan veya dijital koleksiyon ödülü alabiliyor. Puanlar PS Store’da kullanılabilecek ve dijital ödüller PSN profilinde sergilenebilecek.

PlayStation Stars, 5 Ekim’de Amerika’da ve 13 Ekim’de Avrupa, Avustralya ve Yeni Zelanda’da erişime açılacak. Ödül programı hakkında daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.