PlayStation Plus Aralık ayı ücretsiz oyunları açıklandı

Sony, 2021’in son PlayStation Plus oyunlarını duyurdu. PS Plus aboneleri, Aralık ayında Godfall: Challenger Edition, Mortal Shell ve Lego DC Super Villains‘i ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyebilecek.

Godfall: Challenger Edition şu anda PlayStation Store’da görünmüyor ve muhtemelen PS Plus Aralık oyunlarının erişime açılmasıyla birlikte yayınlanacak. Yeni sürüm, hem PS4 hem de PS5 oyuncularına verilecek. Mortal Shell ve Lego DC Super Villains ise PS4 sürümleriyle sunulacak.

PlayStation Plus aboneleri, yeni oyunları 7 Aralık – 3 Ocak tarihleri arasında kütüphanelerine ekleyebilecek. Ayrıca kaçıranlar, geçtiğimiz ay verilen üç ücretsiz PSVR oyununu da Aralık ayı boyunca kütüphanelerine dahil edebilecek. Şimdi PS Plus Aralık 2021 oyunlarına yakından bakalım.

PS Plus Aralık 2021 oyunları

Godfall: Challenger Edition, PS Plus

Godfall: Challenger Edition (PS5 & PS4)

Godfall, kahraman şövalyeler ve gizli sihirle dolu parlak bir fantezi evreninde geçen bir aksiyon RPG oyunu. Fantastik bir dünyada efsanevi zırh setleriyle ganimet peşinde koşarken, düşmanları üçüncü şahıs yakın dövüş savaşlarında alt edeceksiniz. Yeni Challenger Edition, Lightbringer, Dreamstones ve Ascended Tower of Trials modlarını içeriyor.

Üç mod da oyun sonu düzeyinde içerikler. Karakterinizi ölümcül silahlar ve beceri puanı donatırken ve en fazla iki oyunculu olarak kooperatif savaşabileceksiniz. Challenger Edition, Godfall’un tüm yükseltilmiş sürümleriyle uyumlu ve nesiller arası oyunu destekliyor. Godfall: Challenger Edition oyuncuları, istedikleri zaman Deluxe Edition‘a yükseltme yaparak Godfall ve Fire & Darkness hikayelerine erişebilecek.

PlayStation Plus üyeleri, sahip oldukları konsola göre PS5 veya PS4 sürümüne erişebilecek.

Mortal Shell

Mortal Shell (PS4)

Mortal Shell, paramparça olmuş bir dünyada akıl sağlığınızı ve direncinizi test eden, derin bir aksiyon RPG oyunu. Düşmanlarının merhameti yok; hayatta kalmak için üstün farkındalık ve keskinlik gerekiyor. Bu karanlık dünyada kayıp savaşçıları ele geçirecek, gizli kutsal yerleri keşfedecek ve korkunç düşmanlarla yüzleşeceksiniz.

PS Plus üyesiyseniz, oyunun PS4 sürümünü ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Lego DC Super-Villains

Lego DC Super-Villains (PS4)

Evrenin gördüğü en kötü adam olarak yepyeni bir DC Lego macerasına atılmaya hazır olun. Oyun boyunca yepyeni bir süper kötü oluşturacak ve oynayacaksınız. Aksiyon dolu bir hikayede hinliklerle dolu tuhaflıklar ortaya çıkaracak ve ortalığı alt üst edeceksiniz.

DC evrenindeki açık dünya deneyiminde, Justice League yok olmuş, Dünyanın korunması kendilerine ‘Justice Syndicate’ diyen çömezlere kalmıştır. Dünyanın bu yeni, acayip süper kahraman özentilerinin asıl niyetlerini anlamak da size ve bir grup deli asosyale kalıyor. Meşhur DC Süper-Kötüleri Joker, Harley Quinn ve Injustice League’den birçok dava arkadaşınızın da katılacağı efsanevi bir maceraya atılacaksınız.

PS Plus ile verilen bonus PSVR oyunlarını unutmayın

PS Plus Aralık ayı oyunlarının yanı sıra Kasım ayı oyunlarının parçası olarak verilen bonus PSVR oyunları The Persistence, The Walking Dead: Saints & Sinners ve Until You Fall‘u da kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Ayrıca geçtiğimiz ay verilen Knockout City, First Class Trouble ve Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning’i de 6 Aralık tarihine kadar alabilirsiniz.

Sony’nin çevrimiçi abonelik hizmeti PlayStation Plus hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca PS Plus üyelerine verilen aylık ücretsiz oyunları buradan takip edebilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.