Warhammer: Vermintide 2 için PS5 güncellemesi yayınlandı

Warhammer: Vermintide 2’nin 1.23 güncellemesi yayınlandı. Güncelleme, oyunun PS5 için geliştirilmiş sürümünü beraberinde getirdi. Yeni nesil konsoldaki oyuncular, artık birinci şahıs aksiyon macera oyununu daha iyi görsellerin yanı sıra daha yüksek çözünürlük ve kare hızı ile deneyimleyebiliyor.

Warhammer: Vermintide 2, PS5 konsollarında artık 30 FPS yerine 60 FPS oynanabiliyor. Oyunun çözünürlük desteği de 1080p’den 1440p‘ye yükseltildi. Ayrıca daha iyi gölgeler, SSR (screen space reflections) ve iyileştirilmiş aydınlatmalar dahil olmak üzere çeşitli görsel ve kalite geliştirmeleri uygulandı. Oyuna benzer bir güncelleme bu yılın başlarında Xbox Series X/S için yayınlanmıştı.

Tüm bunların yanı sıra 1.23 yaması hem çökme sorunlarını hem de oyundaki hataları düzeltiyor. Yama notlarının tamamına buradan erişebilirsiniz.

Vermintide 2, orijinal oyunun devamı olarak 2018 yılında piyasaya sürüldü. Oyunda şeytani ve yıkıcı Chaos ordusu ile ardı arkası gelmeyen Skaven çeteleri güçlerini birleştiriyor. Tehdidi ortadan kaldırmak için 5 kahraman meydanlara geri dönüyor. Katliamlardan kurtulabilmek için takımınızla birlikte canla başla mücadele etmeniz gerekiyor. Vermintide 2’de 15 farklı kariyerden birini seçerek yetenek ağaçlarını geliştirebilir ve tarzınızı yansıtan silahları seçerek aksiyon dolu kooperatif savaşlara dalabilirsiniz.

Warhammer: Vermintide 2, son zamanlarda yükseltme alan Sniper Elite 4 ve Shadow of the Tomb Raider‘ın ardından PS5 ve Xbox Series X/S için güncellendi. Call of Duty: Warzone da geçtiğimiz ay yeni nesil konsolda 120 Hz desteğine kavuşmuştu.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.