PlayStation Plus Temmuz ayı oyunları belli oldu

Sony, PlayStation Plus Temmuz ayı oyunlarını açıkladı. PS Plus aboneleri yine iki adet PS4 oyunu ve bir adet PS5 oyunu alacak. Oyuncular, A Plague Tale: Innocence, Call of Duty: Black Ops 4 ve WWE 2K Battlegrounds‘u ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyebilecek.

PlayStation Plus kullanıcılarını önümüzdeki ay heyecan verici çatışmalar, güreş süperstarları, yoğun gerilim ve savaş aksiyonu bekliyor. A Plague Tale: Innocence PS5 sürümüyle, diğer oyunlar ise PS4 sürümüyle verilecek. Oyuncular, yeni PS Plus oyunlarını 6 Temmuz’dan 2 Ağustos tarihine kadar koleksiyonlarına ekleyebilecek. Ayrıca geçtiğimiz ayın oyunlarından Virtua Fighter 5 de kaçıranlar için erişilebilir olacak.

PS Plus Temmuz 2021 oyunları:

A Plague Tale: Innocence

A Plague Tale: Innocence (PS5)

Genç Amicia ile küçük kardeşi Hugo’nun insanlık tarihinin en karanlık zamanlarında yaptıkları yürek parçalayan yolculuğunda dramatik bir hikaye sizi bekliyor. Engizisyon askerleri tarafından aranan ve etrafı fare sürüleriyle çevrilen Amicia ve Hugo, yolculukları boyunca birbirlerini tanıyacak ve birbirlerine güvenecekler. İki kardeş, olumsuzluklarla mücadele ederken bu acımasız dünyada yaşamak için bir amaç bulacaklar.

A Plague Tale: Innocence sadece PlayStation Plus abonesi olan PS5 kullanıcılarına verilecek. Serinin yeni oyunu A Plague Tale: Requiem E3 2021’de duyurulmuştu. Detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Call of Duty, Black Ops 4

Call of Duty: Black Ops 4 (PS4)

Call of Duty: Black Ops 4, serinin hikaye modu içermeyen tek oyunuydu. Birinci şahıs nişancı deneyiminde; zorlu, ayakları yere basan ve akıcı bir çok oyunculu savaşı, dopdolu beş zombi macerası sunan şimdiye kadarki en büyük Zombies modu ve Black Ops evreninin muazzam boyutta topyekun iki savaş deneyiminde yaşam bulduğu Blackout yer alıyor. Blackout, tüm seriden karakterleri, yerleri, silahları ve teçhizatı benzersiz bir Black Ops dokunuşuyla bir araya getiren bir battle royale deneyimi sunuyor.

Black Ops 4, PlayStation Plus abonelerinin çok oyunculu nişancı arayışına son verecek. Oyunu hem PS4 hem de PS5 oyuncuları oynayabilecek.

WWE 2K Battlegrounds

WWE 2K Battlegrounds (PS4)

WWE 2K Battlegrounds, arcade aksiyonunu WWE dünyası ile bir araya getiriyor. Favori WWE Superstar ve Legend’larınız alışılmışın dışında bir tarzda birbirine meydan okuyor. Oyunda Çelik Kafes ve Kraliyet Gürlemesi gibi maç türlerinde özel yetenek ve güçlendirmeler kullanarak mücadele edebilirsiniz. Orijinal çizgi roman üzerinden anlatılan hikaye modunu deneyimleyebilir, Çevrimiçi Turnuvalarda mücadele edip dünya çapındaki oyunculara karşı zafer arayabilir veya yerel çok oyunculu karşılaşmalarda arkadaşlarınıza karşı oynayabilirsiniz.

WWE 2K Battlegrounds’un da yeni nesil sürümü olmadığını ve PS4 sürümünün verileceğini hatırlatalım. Tüm bunların yanı sıra PlayStation Plus Haziran ayı oyunlarını almak için hâlâ şansı var. Geçtiğimiz ay PS Plus üyelerine Star Wars: Squadrons ve Operation: Tango ücretsiz olarak sunulmuştu. Virtua Fighter 5, bu ay da koleksiyonun bir parçası olarak sunulacak. Detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

PlayStation Plus hizmeti hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. PS Plus Temmuz 2021 oyunlarını nasıl buldunuz? Beklentilerinizi karşıladı mı? Fikirlerinizi yorumlarda paylaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.